A-tým v Bratislavě

V sobotu 27.6.2020 se A-tým mužů zúčastnil jako host exhibičního turnaje v 7´rugby, který následoval po Mistrovství Slovenské republiky v Bratislavě na hřišti Slovanu.

Náš tým byl složený z nováčků, bývalých hráčů A-týmu a také s juniorů.

Turnaje se zúčastnili z Bratislavy, Žiliny, Piešťan, Trnavy, Košic, Nitry.

Některé slovenské týmy jsou nově vzniklé a jeli tedy také na zkušenou. V prvním zápase si poradili s týmem Nitry, kdy vyhráli 26:0. Následně si poradili s vícemistrem Slovenska týmem z Rugby union club Piešťany, kterého porazili 36:0. Následoval tým domácích, kdy Slovan Bratislava porazili 26:14. Ve finále turnaje narazili na mistra Slovenské republiky tým Žilina Bears RC, kdy do finále se naši borci opřeli se vší vervou a s vidinou vítězství v turnaji, dali do zápasu všechny síly a vyhráli 42:0.

Naši borci tedy ovládli turnaj a vezou ze Slovenska zasloužené vítězství.

Po třech letech se ukázal olomoucký A-tým opět ve svých dresech, kdy reprezentoval úspěšně náš klub.

Díky našim klukům za výkon a věříme v další úspěchy.