2016_9_crop.jpg

Vážení sportovní přátelé. V sobotu 28.9.2019 u příležitosti turnaje ORF, bude v době od 10:00 do 14:00 hodin přítomen zástupce firmy Teamline JAKO pan Eduard Kánský, který Vám představí vzory teplákových souprav a také doplňků, které od 1.1.2020 bude používat Rugby club Olomouc u všech kategorií. Z tohoto důvodu využíváme tuto příležitost, aby jste si mohli teplákové soupravy, trička, batohy a další věci vyzkoušet a popřípadě dozvědět se vše, co budete potřebovat o materiálech a také cenách. Naše mládežnické kategorie se stále rozšiřují a již je nanejvýše vhodné posunout kulturu našeho sportu a našeho klubu o laťku výše. Součástí všech mikin, tepláků triček apod. bude logo RC Olomouc a také kód, který bude uvnitř každé části výstroje, pro lepší identifikaci. Všechny schválené vzory je možné objednat jak v mládežnických velikostech, tak také ve velikosti mužů a žen. Nabídka je určena nejen hráčům, ale také rodičům, přátelům ragby a našeho klubu. Případné další dotazy na sekretáře klubu popřípadě na mne. Zdeněk Špička 608300111.