2016_0_crop.jpg

Rozlosování I. liga ragby 2016 – 2017

DOKUMENT V PDF KE STAŽENÍ: ROZLOSOVÁNÍ 1. LIGY

Podzimní část:

Skupina Morava:

RC Brno Bystrc, RC Olomouc, RC Havířov, RC Zlín, JIMI RC Vyškov B, SR Mariánské Hory, RC Dragon Brno B

Skupina Čechy:
RC Praga Praha B, RC Přelouč,  RC Tatra Smíchov B,  RC České Budějovice,  ARC Iuridica,  RC Slavia Praha B, RC Rakovník

 

1. kolo - 28. srpna 2016
01. RC Olomouc - RC Dragon Brno B
02. RC Havířov - SR Mariánské Hory
03. RC Zlín - JIMI RC Vyškov B
04. RC Přelouč - RC Rakovník
05. RC Tatra Smíchov B - RC Slavia Praha B
06. RC České Budějovice - ARC Iuridica

NT – 4. září 2016

2. kolo - 11. září 2016
07. SR Mariánské Hory - RC Zlín
08. RC Dragon Brno B - RC Havířov
09. RC Brno Bystrc - RC Olomouc
10. RC Slavia Praha B - RC České Budějovice
11. RC Rakovník - RC Tatra Smíchov B
12. RC Praga Praha B - RC Přelouč

3. kolo - 25. září 2016
13. RC Havířov - RC Brno Bystrc
14. RC Zlín - RC Dragon Brno B
15. JIMI RC Vyškov B - SR Mariánské Hory
16. RC Tatra Smíchov B - RC Praga Praha B
17. RC České Budějovice - RC Rakovník
18. ARC Iuridica - RC Slavia Praha B

4. kolo - 2. října 2016
19. RC Dragon Brno B - JIMI RC Vyškov B
20. RC Brno Bystrc - RC Zlín
21. RC Olomouc - RC Havířov
22. RC Rakovník - ARC Iuridica
23. RC Praga Praha B - RC České Budějovice
24. RC Přelouč - RC Tatra Smíchov B

5. kolo - 9. října 2016
25. RC Zlín - RC Olomouc
26. JIMI RC Vyškov B - RC Brno Bystrc
27. SR Mariánské Hory - RC Dragon Brno B
28. RC České Budějovice - RC Přelouč
29. ARC Iuridica - RC Praga Praha B
30. RC Slavia Praha B - RC Rakovník 

NT - 16. října 2016

6. kolo - 23. října 2016
31. RC Brno Bystrc - SR Mariánské Hory
32. RC Olomouc - JIMI RC Vyškov B
33. RC Havířov - RC Zlín
34. RC Praga Praha B - RC Slavia Praha B
35. RC Přelouč - ARC Iuridica
36. RC Tatra Smíchov B - RC České Budějovice

7. kolo - 30. října 2016
37. JIMI RC Vyškov B - RC Havířov
38. SR Mariánské Hory - RC Olomouc
39. RC Dragon Brno B - RC Brno Bystrc
40. ARC Iuridica - RC Tatra Smíchov B
41. RC Slavia Praha B - RC Přelouč
42. RC Rakovník - RC Praga Praha B

Baráž I. kolo - 13. listopadu 2016
43. 3M – 3Č

Baráž II. kolo – 20. listopadu 2016
44. 3Č – 3M

Jarní část:

Nasazení do skupin Morava a Čechy bude provedeno po skončení podzimní části

Termíny: 19. března, 26. března, 2. dubna, 9. dubna, 23. dubna, 30. dubna, 7. května, 21. května,
28. května, 11. června 2017.

Baráž: 25. června 2017

Semifinále: 25. června 2017

Finále: 2. července 2017
NT: 16. dubna, 14. května, 4. června 2017

 

Říčany 10. 8. 2016

David Frydrych
STK ČSRU