2016_0_crop.jpg

 

 KALENDÁŘ ZÁPASŮ A AKCÍ 2020

datumNÁZEV AKCEkategoriečasKde se koná
29.2.2020
sobota

II. Přípravný zimní halový turnaj

U12 12:00
ZŠ Janoušková, Brno
14.3.2020
sobota

3. Regonální soustředění dívek do 17 let

ŽENY A DÍVKY 9:30 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
15.3.2020
neděle

Mezinárodní přípravný turnaj Žen a Dívek do 17. let 

ŽENY A DÍVKY 12:00 ZŠ Heyrovského, Olomouc
28.3.2020
sobota

Přípravný turnaj rugby 7´s žen a dívek (Morava a Vídeň)

ŽENY A DÍVKY 11:00 Šatov u Znojma
4.4.2020
sobota

RC Zlín – RC Olomouc

U16   RUGBY CLUB Zlín, Hradská 854, Zlín

11.4.2020
sobota

RC Olomouc – Rugby Babice

U16   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc

9. Regionální turnaj dětí

U8 - U12   TJ Sokol Mariánské Hory, Raisova 12, Ostrava

12.4.2020
neděle

TJ Sokol Mar. Hory – RC Olomouc

U14   TJ Sokol Mariánské Hory, Raisova 12, Ostrava

18.4.2020
sobota

10. Regionální turnaj dětí

U8 - U12   Rugby club Vyškov, Purkyňova 419/2c, Vyškov

25.4.2020
sobota

BRNO MINI RUGBY

U8 - U10 10:00 RC Bystrc, Jakuba Obrovského 2, Bystrc

DRAGON CUP

U12 10:00 RC Dragon Brno, Cacovice 9, 614 00 Brno

TJ Sokol Mar. Hory – RC Olomouc

U16   TJ Sokol Mariánské Hory, Raisova 12, Ostrava
26.4.2020
neděle
 DRAGON CUP U14   9:00 RC Dragon Brno, Cacovice 9, 614 00 Brno 
2.5.2020
sobota

8. ročník Memoriálu M. Dobrého

VETERÁNI 10:00 

TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc

Mistrovství ČR 7´s rugby dívek do 17. let

ŽENY A DÍVKY 13:00

TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc

11. Regionální turnaj mládaže

U8 - U12  

RC Bystrc, Jakuba Obrovského 2, Bystrc

RC Olomouc – RC Sparta Praha

U16    
3.5.2020
neděle
7´s rugby 1. série žen
ŽENY A DÍVKY

 

TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc

9.5.2020
sobota

12. Regionální turnaj dětí U8 - U12   RC Dragon Brno, Cacovice 9, 614 00 Brno

10.5.2020
neděle

RC Olomouc – RC Sparta Praha U14   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc

16.5.2020
sobota

RK Petrovice – RC Olomouc U16   RK Petrovice, Grammova 2/408, Praha 10 - Petrovice
13. Regionální turnaj dětí U8 - U12   RUGBY CLUB Zlín, Hradská 854, Zlín
17.5.2020
neděle
Play off - o nasazení U14    
23.5.2020
sobota
14. Regionální turnaj dětí U8 - U12   SŠ Polytechnická, Rooseveltova 79 Olomouc
Play off - čtvrtfinále U16    
24.5.2020
neděle 
Play off - o nasazení U14    
30.5.2020
sobota
Play off - semifinále U16    
Mistrovství České republiky U8 - U12    
31.5.2020
neděle
Play off - čtvrtfinále U14    
6.6.2020
sobota
15. Regionální turnaj dětí U8 - U12   Rugby Club Havířov, Astronautů 2, Havířov-Město
Play off - finálové zápasy U16    
7.6.2020
neděle
Play off - semifinále U14    
14.6.2020
neděle
Play off - finálové zápasy U14    
21.6.2020
neděle
7´s rugby Český pohár žen
ŽENY A DÍVKY   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
3.10.2020
sobota
ORF - Olomouc Rugby Festival děti U8 - U12

TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
SŠ Polytechnická, Olomouc
4.10.2020
neděle 
ORF - Olomouc Rugby Festival dívky do 17 let
ŽENY A DÍVKY   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc