2016_0_crop.jpg

KALENDÁŘ ZÁPASŮ A AKCÍ 2020

datumNÁZEV AKCEkategoriečasKde se koná
12. 9. 2020
sobota
Regionální turnaj mládeže U8 - U12   TJ Sokol Mariánské Hory, Raisova 12, Ostrava
RC Zlín - RC Olomouc U16   RUGBY CLUB Zlín, Hradská 854, Zlín
RC Olomouc - RK Petrovice U19 14:00 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
Pohár 7 dívek U17 ŽENY A DÍVKY 14:00 RC Brno Bystrc, Jakuba Obrovského 2, Brno-Bystrc
13. 9. 2020
neděle
RC Olomouc - Společenství Havířov/Ostrava U14 11:00 SŠ Polytechnická, Olomouc
19. 9. 2020
sobota
Regionální turnaj mládeže U8 - U12 10:00 RC Dragon Brno, Cacovice 9, Brno
Pohár 7 dívek U17  ŽENY A DÍVKY 12:00  Rugby Babice, Ke Hřišti 307, Babice, Praha východ
20. 9. 2020
neděle
RC Olomouc - RC Dragon Brno B U14 13:00 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
RC Dragon Brno - RC Olomouc U19 11:00 RC Dragon Brno, Cacovice 9, Brno
26. 9. 2020
sobota
Regionální turnaj mládeže U8 - U12 10:00 Rugby Club Havířov, Astronautů 2, Havířov
Pohár 7 dívek U17 ŽENY A DÍVKY   RC Strong Girls, Sokolská 239, Velké Popovice
27. 9. 2020
neděle
RC Olomouc - RK Petrovice U14   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
3.10.2020
sobota
ORF - Olomouc Rugby Festival děti U8 - U12

TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
SŠ Polytechnická, Olomouc
RC Olomouc - RK Petrovice / RC Kralupy n. Vltavou U16   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
4.10.2020
neděle 
ORF - Olomouc Rugby Festival dívky do 17 let ŽENY A DÍVKY   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
RC Olomouc - RC Bystrc U19 16:00 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
10.10.2020
sobota
RC Slavia Praha - RC Olomouc U16   RC Slavia Praha, Vladivostocká 1460/2, Praha
GREL - Girls Rugby European League ŽENY A DÍVKY   RC Strong Girls, Sokolská 239, Velké Popovice
11.10.2020
neděle
RC Sparta Praha - RC Olomouc U14   RC Sparta, Kovanecká 2405/27, Praha
RC Praga Praha - RC Olomouc U19 12:00 Rugby Club Praga Praha U Elektry, Praha
24.10.2020
sobota
Regionální turnaj mládeže U8 - U12   RUGBY CLUB Zlín, Hradská 854, Zlín
RC Olomouc - TJ Sokol Mariánské Hory U16   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
Pohár 7 dívek U17 ŽENY A DÍVKY   RK Petrovice, Grammova 408/6, Praha 10 - Petrovice
25.10.2020
neděle
RC Olomouc - RC Tatra Smíchov B2 U14   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
RC Zlín - RC Olomouc U19   RUGBY CLUB Zlín, Hradská 854, Zlín
14.11.2020
sobota
Pohár 7 dívek U17 ŽENY A DÍVKY   FCC rugby aréna, Smrčinská, 150 00 Praha 5