Turnaj v Havířově  - 10. října 2015

Ke včerejšímu „studenému“ turnaji v Havířově se nám bohužel opět dostavilo pouze „pět“ hráčů. Tudíž jsme si museli půjčit ke každému odehranému zápasu hráče z jiných týmů. Respetive 3-4. Paradoxně se hráčům dařilo velice dobře a celý turnaj odehráli výborně! Předvedli bojovným výkonem s Dragonem, který ještě minutu před koncem zápasu prohrával 1:2. Nakonec zápas skončil remízou 2:2. Bylo vidět na všech hráčích obrovské nasazení oproti min. víkendu,kde jsme s Dragonem vyhořeli a prohráli vysoko 0:7. Radost po skvělém zápase měli i půjčení hráči, kteří se přetahovali o to, aby si s námi zahráli. Druhý zápas proti Zlínu jsme nezačali, tak aktivně jako min. s Dragonem. Po mnohých akcích a opět dramatickém druhém poločase se šancemi na obou stranách se nakonec radoval z vítězství Zlín 1:2. Zápas byl opět otevřený, bojovný a čestný. Posledním zápasem jsme uzavřeli skvělý ragbyový den v Havířově, i když to ze začátku moc nevypadalo, protože jsme dostali dva smolné body, které však hráče ještě víc motivovali. Byli jsme posíleni oproti min. zápasům 3 hráči z Ostravy, takže si hráči na sebe zvykali první poločas, který jsme prohráli 1:3. V druhém poločase jsme začali hrát důrazněji, hráči začali využívat i křídla a co víc podporovali jsme hráče s míčem. Nakonec jsme domací Havířov porazili 6:3.

Velká Gratulace Všem hráčům za předvedený výkon i za to, že měli chuť hrát i když pořád s někým jiným a pracovali jako tým! Všichni trenéři si mohli zápasy pochvalovat, protože byly opravdu kvalitní!