2016_0_crop.jpg

KALENDÁŘ ZÁPASŮ A AKCÍ 2021

datumNÁZEV AKCEkategoriečasKde se koná
13. 3. 2021
sobota
Turnaj / přátelská utkání (ZRUŠENO) U8 - U12 10:00  ZŠ Olomouc, Heyrovského 33
Soustředění žen a dívek (ZRUŠENO) ŽENY A DÍVKY 10:00
1.-4. 4. 2021
čt - ne
Soustředění mládeže (ZRUŠENO) U8 - U12   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
3. 4. 2021
sobota
Přátelské utkání (ZRUŠENO) MUŽI, ŽENY   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
10. 4. 2021
sobota
Prague Youth Rugby Festival (ZRUŠENO) U8 - U12   Praha
24.-25.4 2021
so - ne
Dragon Cup (ZRUŠENO) U8 - U12   RC Dragon Brno, Cacovice 9, Brno
1. 5. 2021
sobota
10. Regionální turnaj mládeže (ZRUŠENO) U8 - U12  10:00 RC Bystrc, Jakuba Obrovského 2, Brno-Bystrc
8. 5. 2021
sobota
11. Regionální turnaj mládeže (ZRUŠENO) U8 - U12 10:00 Rugby club Vyškov, Purkyňova 419/2c, Vyškov
15. 5. 2021
sobota
12. Regionální turnaj mládeže U8 - U12 10:00 RUGBY CLUB Zlín, Hradská 854, Zlín
22. 5. 2021
sobota
13. Regionální turnaj mládeže U8 - U12 10:00 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
Školení trenérů a rozhodčích   10:00
29. 5. 2021
sobota
14. Regionální turnaj mládeže U8 - U12 10:00  Rugby Club Havířov, Astronautů 859, 736 01 Havířov
4. 6. 2021
pátek
Dětský den RC Olomouc   14:00   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
5. 6. 2021
sobota
Mistrovství ČR U8 - U12    
19. 6. 2021
sobota
Staropražská šunka VETERÁNI   Praha
24. 6. 2021
čtvrtek
Závěrečná rozlučka dětí, rodičů a přátel RCO   16:00 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
26. 6. 2021
sobota
1. Prezidentské 7s 
MUŽI, ŽENY   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
21. 8. 2021 Dětská Olympiáda (AKTUALIZACE) U8 - U12   9:30 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
23.-29. 8. 2021
po - ne
Soustředění mládeže U8 - U12   TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
28. 8. 2021
sobota
Memoriál Miloše Dobrého - 9. ročník (AKTUALIZACE) VETERÁNI 10:00  TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
4. 9. 2021
sobota
1. Regionální turnaj mládeže U8 - U12   JIMI RC Vyškov, Purkyňova 419, Vyškov
11. 9. 2021
sobota
2. Regionální turnaj mládeže U8 - U12
  RC Bystrc, Jakuba Obrovského 2, Brno-Bystrc
18. 9. 2021
sobota
3. Regionální turnaj mládeže U8 - U12   Rugby Club Havířov, Astronautů 2  Havířov – Město
25. 9. 2021
sobota
4. Regionální turnaj mládeže U8 - U12   TJ Sokol Mariánské Hory, Raisova 12, Ostrava
2. - 3. 10. 2021
so - ne
ORF - Olomouc Rugby Festival U8, U10, ŽENY A DÍVKY 10:00 TJ Lokomotiva Olomouc, 17. listopadu 3, Olomouc
U12, ŽENY A DÍVKY 10:00 SŠP, Rooseveltova 472, Olomouc
9. 10. 2021
sobota
6. Regionální turnaj mládeže U8 - U12   RUGBY CLUB Zlín, Hradská 854, Zlín
16. 10. 2021
sobota
PYRF - Prague Youth Rugby Festival U8 - U12   Praha
30. 10. 2021
sobota
7. Regionální turnaj mládaže U8 - U12   RC Dragon Brno, Cacovice 9, Brno